Sme práve vo fáze, keď namiesto uhorkovej sezóny a prázdnin budeme pripravovať nové a nové články na novej stránke a tiež pomaly a namáhavo preklápať staršie práce v ucelených celkoch sem - na novú stránku. Počnúc pondelkom 1 júla spúšťame branik.info a postupne budeme pridávať nové a nové funkcie a kolonky v zatiaľ skromnej ponuke. Veríme, že už od prvého nového článku budete mať čo čítať a vždy znova sa vrátite, hoci možno aj iba pohádať a nesúhlasiť.

Nové články už budú vždy pripravované v novom formáte, s vlastnými fotografiami a tie, ktoré vznikli v minulosti a majú nejakú hodnotu aj pre budúcnosť časom tiež zmodernizujeme tak, aby ste možno v minulosti našli niektoré odpovede, ktoré pre budúcnosť zatiaľ chýbajú.

Začíname v prvom článku hneď zostra: zverejnením informácie o tom, že Alena ZSUZSOVÁ sa to, čo vie naučila v štátnych službách a v SIS. Bude nasledovať osvetlenie spojení, na ktoré ste tak dlho čakali, zároveň vás čakajú nové odhalenia justičných podvodov a zneužívaní štátnych fondov.

 

Ale nezabúdame ani na našu vysnívanú tému - keď to len trochu pôjde, budeme prinášať príbehy bežných ľudí, čo majú pocit, že na nich všetci zabudli.

Ibaže neexistujú malé príbehy.

 

Sú iba také, o ktorých ešte nevieme - alebo nevieme dosť.

 

 Aj za tých, ktorí vraj neexistujú, vitajte a poďte do toho s nami.

S úctou, Radovan Bránik.