Som žoldák židovskej lobby, ale bez žoldu

Aktualizace: 5. čvn 2019

Po minulom článku sa na moju hlavu znieslo množstvo obvinení, z nich jedno naozaj zaťalo do živého: dozvedel som sa, že si ma platí židovská lobby. Vzhľadom na fakt, že všetky najväčšie tajomstvá sveta pozná len Mossad a diskutéri na sme.sk, musím s pravdou von. Nuž áno, som žoldákom, no zatiaľ mi na moju štvavú propagandu chýbajú peniaze. Aj som tej milej lobby minule písal, či by sa nenašiel nejaký judášsky groš, no ona stále nič. Neplatí. A keď jej skúšam volať, ani nezodvihne telefón, lobby jedna nepodarená. Som urazený. A tak dnes za trest nepoužijem jediný židovský zdroj a vystačím si s tými palestínskymi, či arabskými. Uvidíme, či to pomôže.


Napísal mi Kamil Kandalaft. Človek, s ktorým som si svojho času veľa písal a s ktorým sme neraz viedli svoje malé názorové vojny. Je známy tým, že sa na svojom blogu aktívne venuje problematike palestínskeho boja za vlastný štát. Vraj bol šokovaný mojim predchádzajúcim, údajne jednostranným článkom na tému manipulácii médií v prospech palestíncov. Nebol jediný, komu nesmierne vadí, že som si dovolil písať na túto háklivú tému. No ani on, ani žiaden iný z oponentov nenašiel argument, ktorým by spochybnil pravdivosť mnou uvedených informácií. Tiež zatiaľ nikto nevysvetlil, čože to na videách vložených v článku tí palestínski bojovníci za spravodlivosť vlastne vyvádzajú: ústrednej téme článku, teda neuveriteľným podvodom pri manipulovaní médií sa ostýchavo vyhýbajú. Oponentom vadí, že ma platí židovská lobby, vadí, že som drzý, arogantný, nevychovaný, prekážajú im moje názory a postoje, alebo naznačujú moje možné spojenie s najväčším Belzebubom, a.k.a Františkom Šebejom. Iné im neostáva, keďže mi ani pri najväčšej snahe nedokázali prišiť žiadnu lož.

Takto sa odvážni bojovníci za oslobodenie Palestíny statočne postavili na odpor proti izraelským agentom. Palestíncov bolo v tej chvíli na ulici len niekoľko stovák, zatiaľ čo prefíkane mŕtvych kolaborantov bolo až šesť. A ešte zákerne ležali, takže bolo mimoriadne nebezpečné skákať im po hlavách a kopať ich.. Takto si bežní obyvatelia pásma Gazy predstavujú výkon spravodlivosti. Obvinenie bez súdu, poprava bez rozsudku. Ťahanie tých, čo prežili streľbu do hlavy za motocyklom cez pol mesta. Zabíjali Arabi. Umierali tiež Arabi. V uliciach mesta ovládaného Arabmi. Po Izraelcoch ani stopa. Po polícii tiež nie.


V brutálnom a dlhotrvajúcom boji palestíncov za vlastný štát je od počiatku niekoľko logických lapsusov. Samotný Kandalaft v mnohých blogoch a diskusiách napríklad otvorene uvádza, že: "Aj palestínska administratíva žiaľ používa totalitné metódy a väzní napríklad aj opozičných aktivistov a aj ich mučí, či už kresťanov, ale väčšinou muslimov.. Hamas je nešťastie.. Gazania sú medzi dvomi mlynskými kameňmi, izrael z jednej strany a hamas z druhej.. A Hamas sa v Gaze správa zle ku všetkým, ktorí nepatria do Hamasu, potláča opozíciu, ako klasicka diktatura. Pod Hamasom sa majú všetci Gazania zle,vrátane kresťanov.. Palestínska a arabská spoločnosť nie je zďaleka ideálna a so svojimi nedostatkami sa musí vysporiadať a prekonať ich.. Nie som fanúšikom ani Hamasu, ani Fatahu a z násilia, ktore páchaju je mi zle". Považujem Kamila za umierneného a vcelku zorientovaného zástancu samostatného palestínskeho štátu, zjavne schopného pripustiť aj fakty, ktoré väčšina sfanatizovaných Palestíncov celkom popiera. Ako veľmi je však posunutý prah citlivosti nadkritického množstva príslušníkov tohto národa, keď aj civilizovaní intelektuáli európskeho strihu zúrivo bojujú za právo darebákov z Fatahu, Hamasu a desiatok podobných krúžkov šikovných rúk uskutočňovať svoje chorobné vízie na ešte vyššej úrovni? Pretože - pri všetkej úcte k mnohým múdrym mužom a ženám Palestíny - veriť, že získaním vlastnej štátnej suverenity sa odrazu zmení peklo na raj je vrcholne naivné. Veriť, že muži, čo ovládajú dnešnú Palestínu totalitnými metódami a diktatúrou odrazu zložia zbrane a nechajú Palestínu na použitie dnes ešte neznámym civilizovaným mierotvorcom sa už inak, než hlúposťou nazvať nedá.


Fatah to Hamasu niekedy riadne spočíta. Toto si robia Palestínci navzájom v masovom meradle a nijako zvlášť ich to nevyrušuje. Keď Palestínci vraždia Palestíncov, bezpečnostná rada OSN to nepovažuje za nebezpečné. Keď do hry vstúpi Izrael, všetko sa zrazu zmení a pod mikroskopom sa analyzujú všetky chyby jeho armády. Prečo ten dvojaký meter? Takmer všetkých Palestíncov spája viera v samostatný štát. Štát však nikdy nie je a nemá byť cieľom, ale len prostriedkom k uskutočňovaniu cieľov. Všade sa kričí o Izraeli a jeho metódach, no o fakte, koľko obetí si za 60 rokov od vzniku Izraela vybrali konflikty medzi jednotlivými frakciami, či Palestíncami vyprovokované boje so susednými, notabene arabskými štátmi sa už taktne mlčí. Palestínci na všetky strany volajú heslá o potrebe vlastného štátu, no o tom, že do tejto chvíle ešte nevznikla jediná zmysluplná alternatíva voči psychopatickému Hamasu a o nič lepšiemu Fatahu nepočuť nikde ani zmienku. Na uliciach sa demonštruje proti okupantom, no takmer nikto nepovie nahlas, že dennodenné násilie, korupciu a vydieranie realizujú ich vlastní súkmeňovci. Samospráva nezvláda ani terajšiu situáciu, kde teda berú Palestínci vieru, že dokáže vladnuť suverénnemu štátu?


Nič nedefinuje nový štát lepšie, ako mená otcov zakladateľov v rodnom liste. Možno by Palestíncom pomohlo, keby sa bližšie pozreli na príbeh Slovenska: v porovnaní so zabijakmi a teroristami z dnešnej palestínskej samosprávy sú jeho zakladatelia v podstate babráci. Zvládli, aj to s problémami, jeden únos prezidentovho syna, nejakú tú vraždu, zo dve odporné samoamnestie, podvody pri privatizácii, znásilnenie parlametarizmu, zneužívanie tajnej služby. Už aj to stačilo, aby sa dnes väčšine občanov chcelo žiť radšej v inej krajine. Ako by asi vyzeral štát, ktorý sa snaží o zničenie iného ešte skôr, ako sám vznikol? Ako by vyzeral štát, ktorý by viedli ľudia, ktorí dnes vedú samosprávu? Ako by vyzerala Palestína, ktorej väčšina obyvateľov si za svojich predstaviteľov v slobodných voľbách v roku 2006 zámerne zvolila teroristov? Lebo práve to sa stalo. Dnešní tyrani sa k moci dostali legálnou cestou. Násilné prevzatie v bojoch roku 2007 na tom nič nemení. Lídrami dnešnej Palestíny sú teroristi a psychopati bez zábran porušujúci bazálne ľudské práva a aj vlastné zákony, pričom sa sústreďujú hlavne na vlastných ľudí. Akákoľvek iná alternatíva je zatiaľ v nedohľadne. A to nie je problém Izraela, ani Slovákov, nemôže za to ani OSN. Už roky čakám, kedy sa Palestínci konečne vzchopia a urobia si najprv poriadok vo vlastnom svete. Kedy už prestanú viniť iných z vlastných zlyhaní, kedy sa konečne v ich strede nájde dostatok osobností, ktoré povedú vlastných von zo šlamastiky, v ktorej sa ocitli. Mať vlastný štát nie je samozrejmosť. Občiansky preukaz vám tiež nikto nevydá, kým nedosiahnete patričný vek. A nikto vám nezbaští sťažnosti na zlého suseda, ktorému budete stále rozbíjať okná, lebo veď on tam vlastne podľa vás ani bývať nemá. Ak vás potom príde zmlátiť, nepomôžu vám ani iní susedia, keďže majú s vami úplne rovnakú skúsenosť. Nepomôže klamať, že vás zbil viac, ako naozaj. A áno, možno vám mnohí, čo nebývajú vo vašej dedine uveria, že celý problém sa skrýva v susedovi. Dajte nám štát a my už potom niečo určite vymyslíme? To iste.


A teraz k sľúbeným zdrojom: na webe http://radioislam.org/ nájdete skutočné perly. Karikatúry, pri ktorých by sa červenal tuším aj Goebbels. Nezabudnuteľné práce Roberta Faurissona, ktorý napríklad po dlhoročnom skúmaní dejín 2 svetovej vojny zistil, že "zločinné zámery, ktoré sú pripisované Hitlerovi neboli nikdy dokázané". Alebo, že: "Hitlerove plynové komory nikdy neexistovali. "Genocída" (alebo "pokus o genocídu") Židov sa nikdy neodohrala. Inými slovami: Hitler nikdy nevydal rozkaz alebo povolenie, aby bol niekto zabitý kvôli rase, alebo náboženstvu. Údajné "plynové komory" a údajná "genocída" sú jednou a tou istou lžou. Táto lož, ktorá je z veľkej časti sionistického pôvodu, umožnila enormný politický a finančný podvod, z ktorého najväčší úžitok má štát Izrael. Hlavnými obeťami tohto podvodu je nemecký ľud (no nie nemeckí vládcovia) a celý palestínsky ľud. Enormná moc oficiálnych informačných služieb mala efekt na zabezpečenie úspechu lži a cenzúre slobody vyjadrovania tých, ktorí odsúdili túto lož. Účastníci tejto lži vedia, že ich dni sú spočítané. Skresľujú zámer a povahu revizionistického výskumu. "Vzkriesením nacizmu" alebo "falzifikáciou histórie" nazývajú to, čo je iba hlbokým a oprávnaným záujmom o historickú pravdu.Tento megaúspešný propalestínsky web, jeden zo stoviek podobných, ukrýva desiatky odhalení, dokonca aj slovenské (!) doplnené vydanie obligátnych Protokolov siónskych mudrcov z roku 1939 od Jozefa Bílika - Záhorského: "V druhom storočí Židia mali na ostrove Cyprus väčšinu moci. Chcejúc tam založiť židovské kráľovstvo, zneužili dôveru praobyvateľov a povraždili 220 000 obyvateľov. Aj na ostrove Kréta zavraždili 240 000 ľudí. I v Egypte povraždili mnoho obyvateľstva. Tu sa dopúšťali strašných ukrutností: rezali telá, jedli mäso zabitých, pili ich krv, opásali sa ich vnútornosťami atď.!!! Tu vidieť najlepšie, aké následky má talmundská výchova. Preto je celkom na mieste, oprávnené a potrebné, keď ideme žiadať to, aby Židia boli odstránení z árijskej spoločnosti. Musia byť celkom izolovaní od árijských národov a preto najlepším bude pre nich Madagaskar!". Aj týmto dnes propalestínski aktivisti úplne vážne argumentujú v snahe získať vlastný štát. V takomto mentálnom podhubí sa rodí slepá nenávisť, tak ťažko pochopiteľná ľuďom žijúcim v normálnom svete. Tento žvást pritom vyšiel ešte predtým, ako Slovensko zohralo nejakú úlohu v druhej svetovej vojne. Ešte pred Hitlerom a koncentračnými tábormi. Ktovie, keby to vtedy vyšlo, či by dnes predstavitelia Palestínskeho štátu bojovali za právo pôvodných obyvateľov Madagaskaru na vlastný štát. "Skazili sme krv všetkých rás v Európe.. My už nemôžeme byť vyhnaní. My sme sa do národov zahryzli. My sme zlomili ich moc a zatiahli ich do bahna. Urobili sme zo všetkých bláznov, skazili, rozložili a rozbúrali sme ich" - "cituje" radioislam.org nejakého spisovateľa a robí z toho dôkaz svetovládnej stratégie a spiknutia. Škoda, že Arabi podobne vážne neberú Jána Slotu.. Kam by sa na Slovákov hrabali babráci židia?


Ahmed Rami, statočný bojovník, ktorý stojí za týmto webom pochádza z Maroka. Žije v bezpečí Švédska, v blahobyte a zaručenom právnom systéme. Ten, ako správny hrdý Arab, nenávidí. Využívanie jeho výhod mu však z hrdosti zjavne neuberá. Dokonca aj Facebook, ten diabolský židovský vynález - aspoň podľa jeho webu - mu slúži na propagáciu tejto voľnočasovej aktivity a súdiac podľa tisícov nadšených nasledovníkov sa mu to aj darí. Ďalší logický lapsus?


Keď si Palestínci myslia, že sa nedívame (lebo arabské písmo tu vie čítať naozaj málokto), posielajú vlastným ľuďom oveľa otvorenejšie odkazy. Na webe rádia Hamasu Al-Aqsa nájdete video a obrázky, z ktorých mrazí. Takto si palestínska samospráva predstavuje svoj samostatný štát: popravy bez súdu za bieleho dna na ulici s následným vláčením tiel za motorkami, sprevádzané nadšeným ryčaním davu. Keď tento malý motocyklový výlet skončil, zodraté telá údajným kolaborantov nechali napospas okoloidúcim, a tí sa veru neokúňali: zatancovali si na nich svoje pogo a ešte sa pritom nadšene fotili. Videli ste niekedy niečo také? A videli ste niekedy niečo také robiť Izraelcov u ulciach Jeruzalema?


Naozaj potrebuje svet ďalší darebácky štát, kde možno na uliciach beztrestne vraždiť a nechať dav, aby sa venoval zneucťovaniu mŕtvol? Palestínska propaganda dokola tvrdí, že teror je vecou niekoľkých extrémistov. Na záberoch, ktoré si nadšene ukazujú medzi sebou však vidno niečo iné: vraždy a zabíjanie sú obľúbenou zábavkou más, poskytovanou širokým vrstvám palestínskou samosprávou. Už starí Rimania zistili, že národ možno spoľahlivo ovládať, keď mu vládcovia poskytnú chlieb a hry. Chlieb sa už dávno minul, Hamas a Fatah ho rozkradli. Zato hry si užijú obyčajní ľudia do sýtosti. Pri tom, v akom prostredí vyrastali sa ani nie je čomu čudovať. Pozriete sa na video znova: v dave je obrovské množstvo nadšených detí. Čo asi budú robiť v dospelosti, keď sa už teraz môžu venovať podobným zvrhlým zábavkám? Už viete? Budú viesť vlastný štát.


10.12.2012 o 10:02 | (upravené 10.12.2012 o 12:09) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  2013x

6 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše